Logo TyfloCentra Liberec, o. p. s.
Úvod Stalo se

Semily - Tajný výlet

Ve dnech 11. - 15. září jsme uskutečnili tajný výlet - krajem krále Ječmínka. Od pondělního odpoledne do středy, jsme pobývali v lázních Slatinice v Penzionu Majorka.

Celý článek...

 

Semily - Dvoudenní výlet do Pardubic a Slatiňan

Výlet jsme uspořádali společně s přáteli z chrudimské oblastní odbočky SONSu, kteří naplánovali program na oba dva dny a zajistili nám nocleh v Pardubicích na VŠ kolejích pardubické univerzity. Výletu se s námi zúčastnila i Radka, členka liberecké oblastní odbočky.

Celý článek...

 

Liberec - Šály pletené rukama.

Podle pranostiky by mělo platit březen - z kamna vlezem. Letošní zima si svoji vládu vybrala hlavně v lednu a nyní se zdá, že se jaro blíží. Přesto - kdyby se v dubnu objevil vítr a sníh, my nebudeme zaskočeni.

Celý článek...

 

Semily - Opékání u Jirky v Rokytnici

Ve čtvrtek (20.7.) jsme realizovali další z plánovaných akcí, kdy jsme si zajeli do Rokytnice nad Jizerou k našemu spolupracovníkovi Jirkovi a opékali buřtíky.

Celý článek...

 

Liberec - Sedmihorky

Výletu do Sedmihorek přálo počasí, bylo krásně baboletní. Autobus nás vysadil bez přestupu přímo v Sedmihorkách a po chvilce jsme z hlavní silnice odbočili k Lipové aleji, jejíž délka je více jak 600 metrů. Součástí aleje je i několik památných stromů.

Celý článek...

 

Více článků:

Vzhled stránek


Přihlášení - Stalo se

Pro správu článků v sekci "Stalo se" se nejprve přihlaste.